Září 2014

HIATUS - SURPRISE COMING SOON!

4. září 2014 v 22:05 | Ronnie |  Website
nápis: Andie
Připravuju pro vás překvapení. A je to dost velká věc, která potřebuje opravdu spoustu času, stráveného za počítačem. A se školou, tréninkama a překvapením zároveň blog nestíhám. Není konec (vždyť víte, jak to dopadá, když tu skončím - za 2 měsíce se zase vrátím.. :D). Netuším dokdy to tu bude, ale pravděpodobně dokud se mi to překvapení nepodaří dokončit. Na asku jsem pořád a zůstávám i na G-D (ale asi už budu jen překládat..ještě to musím promyslet a pak napsat Weru..). Každopádně mě tu nečekejte, novinky o Naye můžete sledovat na G-D nebo N-R. Zatím se mějte a těšte se na překvapení - máte na co :3 :D.

New dog - Emmy!

3. září 2014 v 20:58 | Ronnie |  Novinky
Naya pro nás má překvapení! Pořídila si novou fenku Emmy! Naya už jednu fenku má, jmenuje se Lucy, a nyní se s Ryanem rozhodli jí pořídit kamarádku. Obě fenky jsou rasy Kavalír King Charles španěl. No není nádherná? ♥

image host image host image host

Instagram pics 7.9

2. září 2014 v 21:02 | Ronnie |  Gallery updates
Pořád nejsou téměř žádné novinky :/. Alespoň tu máme 2 nové fotky z instagramu. První je ze včerejška, když Naya všem přála šťastný den práce (u američanů je 1.9., tedy byl včera). A druhá je z instagramu jedné z kostymérek Glee, která přidala fotku z části kostymérny s oblečením pro Santanu :).

Fotky jsou nahrané na imgboxu, z nějakého důvodu mi nefunguje galerie (a ani žádná jiná galerie na freefansitehosting, máte to taky, nebo je to jen u mě?).

image host image host