Říjen 2014

KONEC + PŘEVAPENÍ + NABÍDKA

19. října 2014 v 19:11 | Ronnie
Před pár dny jsem měla slabou chvilku, kdy jsem byla rozhodnutá se vrátit, ale nemůžu. Nemám tolik času jako dřív a jen bych vás ochuzovala o novinky, které si můžete jinde přečíst rychleji.
Končím zde, ale na překvapení stále pracuju, i když už to není moc překvapení. Hodně z vás to uhodlo a ano, budu mít webovou stránku, ale nechci s ní začínat dokud nebudu nějak aspoň ovládat kódování, umět si nakódovat design a všechno s tím společné (kódovat se učím od konce prázdnin a zatím zvládám nakódovat akorát jednoduché designy (záhlaví, nějaký menu, prostě jenom úplný základy). Takže na tom se pracuje, ale bůhví kdy to bude hotové.

A co se týče té nabídky v nadpise.. je tu někdo, kdo ovládá angličtinu, má nějaké zkušenosti s tvořením titulků a chtěl by se přidat do týmu titulkářů? Možná znáte stránku TVGuru.cz, případně její fb stránky (Živí mrtví, The 100, a spousty dalších). Od konce minulého školního roku jsem členem týmu TVGuru a počínaje tímto čtvrtkem budu překládat titulky k The 100, ale zatím jsem na to sama, proto bych ráda přijala nějakou pomoc. Stačí mi napsat na e-mail v.blektova@email.cz nebo tady do komentářů. Prosím kdyžtak k mailu/komentáři připište, jakou máte úroveň angličtiny, a jestli máte nějaké zkušenosti s překládáním (jak titulek, tak čehokoliv jiného - článek, povídka, cokoliv).