At the devil's door

At the Devil's Door | New Still & BTS Photo

22. srpna 2014 v 19:24 | Ronnie
Objevila se nová stillska z AtDD, na které můžeme vidět Veru (Naya) se sestrou Leigh (Catalina Sandino Moreno). Kdo jste ještě film neviděli a chcete, odkaz ke stažení najdete zde.

image host

Taky se objevila jedna nová (a vlastně úplně první) fotka z natáčení. Na fotce vidíme Nayu, jak si (pravděpodobně) kontroluje make-up. Sice nebylo moc co kontrolovat, jelikož Vera se prakticky vůbec nemaluje, ale nikdy není na škodu to zkontrolovat, zvlášť když točíte film, ne? :D

image host

At the Devil's Door | All Naya's scenes

12. srpna 2014 v 19:56 | Ronnie
Holčina ze serveru Naya-Rivera.com na YouTube vložila všechny Nayiny scény z At the Devil's Door. Jak už je napsáno v předchozím článku, titulky budou s největší pravděpodobností zítra.

At the Devil's Door | DOWNLOAD

9. srpna 2014 v 15:54 | Ronnie
Našla jsem odkaz ke stažení At the Devil's Door! Zatím tedy bohužel jen přes torrent, takže kdo máte torrent, rychle stahujte^^. Kdo nemáte a chcete, můžete si ho stáhnout zde (pokud nevíte, co je torrent, googlujte :D).
Zatím nemám ověřené, jestli torrent je funkční, ale už stahuju a hned jak se to stáhne, tak vám sem napíšu, jak to vypadá. Bohužel náš internet má momentálně tempo pomalejší než já, když jdu v pondělí ráno do školy, takže si možná budete muset nějakou dobu počkat. Ale kdo chcete stahovat rovnou, můžete na odkazu níže.
Jestli bude torrent funkční, zítra nebo v pondělí zkusím film nahrát na uložto (pokud to teda někdo neudělá přede mnou).

> > STAHUJTE ZDE < <


EDIT: Film někdo už nahrál i na uložto (nevím, kdo to byl, ale děkuju!), takže kdo nemá torrent, můžete stahovat rovnou z uložto! :)

>> STAHUJTE ZDE <<


Tak mě napadlo... měli byste zájem o titulky?

At the Devil's Door | Rent/Pre-order on iTunes

8. srpna 2014 v 10:15 | Ronnie
Dnes byl vypuštěn At the Devil's Door na iTunes. Film si můžete buď před-objednat, nebo rovnou půjčit. Půjčení stojí, v přepočtu na koruny, 208,- Kč a před-objednání 270,- Kč. Já už jsem se definitivně rozhodla a film si teď půjčím a rovnou se na něj podívám, později vám sem hodím i recenzi. Pokud by se někde film objevil ke stažení, hodím vám sem odkaz.
Pokud by si někdo z vás film chtěl také půjčit nebo před-objednat, klikněte na odkaz:

At the Devil's Door na iTunes

Špatná zpráva! Jako hrdí Narniané si musíme počkat až bude film ke stažení online, nebo až ho zpřístupní i pro ČR (nevím, jestli je/není přístupný pro Slovensko, ale předpokládám, že také ne). Sakra, už jsem se na to těšila.

EDIT: Tak, film je nedostupný pro celou Evropu. Jupí...

At the Devil's Door | Clip, new photo

6. srpna 2014 v 19:17 | Ronnie
Objevil se nový klip z At the Devil's Door! Přeložila jsem vám ho, na video se dostanete kliknutím na obrázek. V klipu můžeme vidět Veru (Naya) na výstavě svých děl (obrazů), jak si povídá se Samem (její známý, *SPOILER* se kterým bude později i těhotná), který jí zve na rande, Vera ho ale stále odmítá. Ve druhé části videa je klip z jedné noci v bytě Very. Co se tam stane? To už se musíte podívat sami...PRVNÍ ČÁST:
Sam: Ahoj!
Vera: Oh. *smích*
Sam: Ahoj, jak to jde?
Vera: Dobře, jak se máš ty?
Sam: Dobře. Gratuluju.
Vera: Děkuju.
Sam: Je to úžasný, jsou to úžasný věci.
Půjdeš dneska někam, až to tu skončí?
Jo, no, víš, vážně rád bych s tebou někam někdy zašel.
Vera: Poslouchej, Same. Moc děkuju, že jsi přišel, ale spíš ne.
Sam: Um, vážně? Podívej, já jenom, myslím na tebe, jak jsi v tom loftu úplně sama. A, já nevím, myslel jsem, že bys možná chtěla nějakou společnost. Občas všichni potřebujeme malou společnost, ne?
Vera: Ne, já ne.

DRUHÁ ČÁST:
Žena: Vero. Hledá to domov.

------------------------------
Dneska byla zveřejněna ještě další fotka k odpočtu do propuštění na iTunes (které budem mimochodem již za 2 dny!).

image host

4 Days til' At the Devil's Door!

4. srpna 2014 v 22:36 | Ronnie
Zbývají 4 dny do propuštění At the Devil's Door na iTunes! S dalším odpočtem máme k dispozici další novou fotku z filmu. Vážně se nemůžu dočkat, až Nayu uvidím jako Veru ♥.

@IFCMidnight Just 4 days &#8216;til #Nayas1stMovie arrives! You don&#8217;t want to miss @NayaRivera in AT THE DEVIL&#8217;S DOOR! On VOD &amp; iTunes

At the Devil's Door | Behind The Scenes

4. srpna 2014 v 20:13 | Ronnie
Dnes se objevilo kompletní video z natáčení At the Devil's Door. Části jsme mohli vidět už v ukázkách, ale tady to máme celé. Sice tam nejsou žádné nové scény, ale alespoň k tomu máme Nayin komentář. Naya mluví o tom, jak jsou Vera a Santana rozdílné role a proč si vybrala zrovna tenhle film jako svůj první.

5 Days til' At the Devil's Door!

3. srpna 2014 v 23:11 | Ronnie
5 dní do vypuštění At the Devil's Door na iTunes ♥. Více info ZDE. Už jsem se víceméně rozhodla, že si film půjčím hned v den vypuštění, protože ségra pak odjíždí pryč a já se na to nechci dívat sama :D.
Ke dnešnímu odpočtu přidali novou fotku z filmu :).

@IFCMidnight in 5 days AT THE DEVIL&#8217;S DOOR hits VOD and all major digital platforms. @NayaRivera is amazing in it! #Nayas1stMovie 

6 days until At the Devil's Door on demand / on iTunes!

2. srpna 2014 v 22:39 | Ronnie
A nakonec jsem si nechala tu nejlepší novinku, která se objevila až dnes! Již za 6 dní, tedy 8.8., bude Nayin první film, At the Devil's Door, volně k zakoupení/půjčení na iTunes!

Kdo nemá iTunes, nechce se mu utrácet, a nechce čekat, tak může jen doufat, že si to někdo koupí a dá to na internet ke stažení. Já sama chvíli počkám, ale pokud se film objevovat nebude, půjčím si ho přes iTunes (na zakoupení nemám peníze :'( :D).
Zároveň taky doufám, že se film dostane k nám do kin. Každopádně hned jak se objeví odkaz ke stažení, máte ho tu! :)

@IFCMidnight Hey @NayaRivera fans, good news - AT THE DEVIL&#8217;S DOOR is only 6 days away! #Nayas1stMovie

At the Devil's Door | News

2. srpna 2014 v 18:48 | Ronnie
Do tohoto článku vám shrnu všechny novinky a ukázky z At the Devil's Door, které se za dobu, co jsem tu nebyla, objevily. Teda krom jedné novinky, kterou přidám až později večer (chci jí mít zvlášť v článku).

Premiéra At the Devil's Door v Británii bude 22.8. Film budou dávat v časech: 18:10, 20:45 a 23:15.

♦ V Los Angeles se 15.8. bude konat ZDARMA vysílání filmu At the Devil's Door. Bude to v Silent Movie Theatre od 22:30.

♦ Objevily se 2 ukázky z filmu, ve kterých můžeme vidět spoustu nových scén, pár scén z natáčení a také Nayu, jak o filmu mluví.


 
 

Reklama
Reklama