Website

HIATUS - SURPRISE COMING SOON!

4. září 2014 v 22:05 | Ronnie
nápis: Andie
Připravuju pro vás překvapení. A je to dost velká věc, která potřebuje opravdu spoustu času, stráveného za počítačem. A se školou, tréninkama a překvapením zároveň blog nestíhám. Není konec (vždyť víte, jak to dopadá, když tu skončím - za 2 měsíce se zase vrátím.. :D). Netuším dokdy to tu bude, ale pravděpodobně dokud se mi to překvapení nepodaří dokončit. Na asku jsem pořád a zůstávám i na G-D (ale asi už budu jen překládat..ještě to musím promyslet a pak napsat Weru..). Každopádně mě tu nečekejte, novinky o Naye můžete sledovat na G-D nebo N-R. Zatím se mějte a těšte se na překvapení - máte na co :3 :D.

Hiatus | 15.-22.8.2014

14. srpna 2014 v 21:20 | Ronnie
Zítra mizim, odjíždim na soustředění a na blog ani nepáchnu, protože si to chci užít jak nejvíc to půjde. Všechny novinky samozřejmě doplním hned, jak se vrátím. Affs prosím aby mě omluvili z kontrol a obíhání.
Ani nic nepřednastavuju, protože není co. Možná přemluvim ségru, aby přidala nějaký důležitější novinky, ale nic neslibuju.
Možná se občas objevím na ASKU, tak tam se můžete ptát. Jinak kdo mě má na fb a bude něco chtít, tam budu taky :)

editorial: AndieBlog info 002

11. srpna 2014 v 21:56 | Ronnie
Mám tu pro vás 2 informace.

První se týká titulek k At the Devil's Door, které BUDOU a budou co nejdřív to bude možné (doufám, že už zítra, ale nevím, jestli se to stihne). Někteří možná víte, že krátce před začátkem prázdnin jsem byla přijata mezi členy TVGuru a titulky budu dělat právě v rámci tohoto serveru, s výpomocí od dalších titulkářů. Později hodím odkaz :).
Mimochodem pro všechny, co mají rádi seriály, tuhle stránku vážně doporučuju :).

A druhá: Někteří z vás už možná ví, že mám ještě druhý blog a to o Dylanu O'Brienovi. Bohužel to sama ani zdaleka nestíhám, proto hledám výpomoc. Více informací naleznete na blogu samotném :).

HQ-DYLANOBRIEN


Tady se nic nemění, přidávám stále jako doteď :).

EDIT: Blog jsem zrušila, protože to prostě stíhat nebudu. Mrzí mě to, protože Dylana zbožňuju, ale když si musím vybrat, tak je pro mě Naya jasný vítěz. A titulky k AtDD budou pravděpodobně zítra :).

Blog info 001

9. srpna 2014 v 13:44 | Ronnie
Hned jak jsem přijela domů, tak na mě čekala úžasná zpráva, která věřím, že Vás potěší stejně jako mě. Andie mě vybrala k sobě do wardrobe! Takže tu v budoucnosti můžete čekat další její úžasné výtvory♥. Děkuju, Andie!♥

Layout version #20

4. srpna 2014 v 20:17 | Ronnie
Version: #20 ~ Created by: Andie

Již 20. layout na této stránce, a zároveň první layout po znovu-otevření, má na svědomí úžasná Andie z blogu AndieGraphic! Jsem vážně nadmíru spokojená a jsem si jistá, že Vy budete také. Andie vybrala zrovna jednu z mých nejoblíbenějších fotek jako hlavní ♥. Já strašně moc děkuju, layout tu vydrží dlouho ♥.

Order layout

3. srpna 2014 v 10:06 | Ronnie
Už jsem to psala na ask, ale píšu to i sem. Mám teď volno, jsem doma, a krom tréninků nemám co dělat, takže otevírám objednávku layoutů. Budu brát pouze 2-3 lidi, protože se znám a víc bych nestihla. Tentokrát beru POUZE fansite blogy! Nejnovější ukázku mých layoutů najdete na blogu jadenmichaels.blog.cz (aktuálně nastavený design).

Pravidla jsou klasická - nemazat zdroj, neupravovat layout ani bonusky (samozřejmě já vám je upravím ráda, stačí mi napsat), nevydávat za své, apod. Stáří blogu je mi tentokrát docela jedno, jen abyste měli kompletní menu a rozcestníky:).

Pokud nepřijde žádná pořádně vyplněná objednávka, může se stát, že design nebudu dělat nikomu!
A tady už je objednávka:
https://artblast.wufoo.com/forms/objednavka-layoutu/

Wanna be?

2. srpna 2014 v 15:31 | Ronnie
Chcete spřátelit s tímto blogem? Zapište se do komentářů a já vám dám nejpozději do týdne vědět:

♦ přezdívka
♦ blog/web
♦ zaměření tvého blogu/webu

Nemám žádná zvláštní pravidla. Nemusíte sem chodit nějak často, stačí 1-2x do týdne a zanechat i nějaký ten komentář :).
 
 

Reklama
Reklama